سیسمونی سرا
خانه / صندلی قصری کودک / قیمت صندلی قصری کودک

قیمت صندلی قصری کودک

یکی از دغدغه های بسیاری از مادران و پدران، چگونگی رفتن کودک شان به دستشویی است. در این حوزه، شرکت هایی که کالای کودک تولید می کنند، صندلی هایی را وارد بازار کردند که کار را آسان کرده است. به این صندلی ها، عموماً صندلی قصری کودک می گویند که نوعی توالت فرنگی کودک سیار به شمار می رود.

پیش از خرید این گونه از صندلی به چند مورد توجه داشته باشید:

  1. ایمن باشد.
  2. کیفیت جنس خوبی داشته باشد.
  3. متناسب سن و سال کودک باشد.

تنوع رنگ و جنس در این حوزه تخصصی کودکان نقش بسیار مهمی دارد. از رنگ هایی بیشتر استفاده نمایید که کودک تان به آن علاقمند است. این می تواند دقایقی را که کودکان اصولاً به سختی می گذرانند، برای شان با نشاط کند.

برای این که از قیمت صندلی قصری کودک اطلاع حاصل فرمایید، به فروشگاه های آنلاین مراجعه کنید و در پهلوی این که از قیمت صندلی های قصری سر در می آورید، با تنوع جنس و رنگ و مدل این صندلی ها مواجه خواهید شد. پس دقایقی از وقت تان را برای خرید یک صندلی خوب، برای جستجو در اینترنت کنار بگذارید.

صندلی قصری کودک

قیمت لگن توالت کودک

لگن توالت برای کودکان، در طرح ها و رنگ های متنوعی در بازار وجود دارد. این لگن ها هم آموزشی هستند و هم کاربردی. قیمت لگن توالت کودک، بستگی به جنس، برند و نوع آن دارد. در پایین شماری از این لگن ها و قیمت شان اشاره می شود:

  • لگن جین، با قیمت ۴۹۰۰۰ هزار تومان
  • لگن آموزشی دستمال توالت دار سامر، با قیمت ۴۶۰۰۰۰ هزار تومان
  • لگن آموزشی مانچین، با قیمت ۲۸۶۰۰۰ هزار تومان
  • لگن آموزشی دوکاره موزیکار طرح ماشین فرست یزر، با قیمت ۴۹۹۸۰۰ هزار تومان

توالت فرنگی کودک با قیمت

توالت فرنگی کودک با قیمتدر بازار لوازم کودک، انواع متنوعی از توالت فرنگی کودک با قیمت های زیاد و کم وجود دارد.

اگر می خواهید از قیمت توالت فرنگی موزیکال کودک، توالت فرنگی کودک تاتیا، قیمت صندلی جیش کودک و قیمت قصری کودک با خبر شوید؛ هم می توانید به فروشگاه های لوازم فروش کودک سر بزنید.

قیمت هر کدام از این اجناسی که در بالا آمد، بنا به کیفیت، برند و مدل شان فرق می کند. برای اطلاع کسب کردن از قیمت هر کدام از این مدل ها، به نزدیک ترین فروشگاه فروش لوازم کودک سر بزنید.

ارزان ترین صندلی قصری کودک در بازار

ارزان ترین صندلی قصری کودک در بازارهمواره در بازار، کالاهایی بودند که زیر قیمت فروخته می شدند. این کالاها یا تخفیف ویژه خوردند یا این که از جنس مرغوبی برخوردار نیستند. در این زمینه باید توجه نمایید که ارزان ترین، نمی تواند همیشه بهترین باشد.

اما شیوه های گوناگونی وجود دارد که ارزان ترین صندلی قصری کودک در بازار را پیدا و خریداری کنید. یکی از این شیوه ها، سر زدن به نمایشگاه هایی است که هرزچندگاهی برگزار می شود. شرکت ها در این خصوص شرکت ها تخفیف های ویژه ای در نظر می گیرند.

راه دیگر، گشتن در اینترنت است. طبعاً در این فضا، می توانید صندلی های قصری کودک ارزان قیمت پیدا نمایید. سایت های زیادی در این حوزه فعال هستند. این موضوع را توجه داشته باشید که خرید خود را اگر از سایت های اینترنتی انجام می دهید، سایت معتبر باشد.

متنوع ترین توالت فرنگی کودک در بازار ایران

متنوع ترین توالت فرنگی کودک در بازار ایرانبازار مملو از توالت فرنگی کودکان است که طرح های متنوعی دارند. در این باره می توان به تبدیل توالت فرنگی کودک چیکو، توالت فرنگی سه کاره، توالت فرنگی دسته دار، توالت فرنگی با طرح قورباغه ای با طرح موتور و ماشین، توالت فرنگی موزیکال و غیره

این مدل‌ها هر کدام رنگ های زیبایی دارند. خرید لوازم کودک به ویژه توالت فرنگی کودک، امروزه از هر زمان دیگری آسان تر شده است. اگر تنوع مدل و رنگ باعث گیج شدن مشتریان نشود، می توان نمونه ای خوب از توالت فرنگی کودک پیدا نمود و از آن استفاده کرد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهرنوش اعرابی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09124468741
شماره ثابت: 02176830446
تلگرام: sismonisara_arabi@
واتس اپ: 09124468741
پست الکترونیکی: Mehrnoosharabi65@gmail.com
اینستاگرام: plasticappliancestore

پاسخی بگذارید